Ulaşım

Havayolu ile ulaşım

Avrupa yakası: İstanbul Atatürk Havalimanı

Havalimanından M1 Yenikapı – Atatürk Havalimanı / Kirazlı Metro Hattına binilerek “Yenikapı” istasyonunda inilir. Aynı istasyondan M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattına binilerek “Vezneciler” istasyonunda inilir. Bu istasyon, kurultayın düzenleneceği İ.Ü. Kongre ve Kültür Merkezi’ne yürüyerek 10 dakikalık mesafededir.

Anadolu yakası: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Havalimanından Havataş servisleriyle “Taksim”e gidilir. Taksim’den M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattına binilerek “Vezneciler” istasyonunda inilir. Bu istasyon, kurultayın düzenleneceği İ.Ü. Kongre ve Kültür Merkezi’ne yürüyerek 10 dakikalık mesafededir.

 

Karayolu ile ulaşım

Çeşitli firmalara ait otobüslerle İstanbul’a ulaşmak mümkündür. Kurultayın düzenleneceği İ.Ü. Kongre ve Kültür Merkezi, Avrupa yakasında bulunmaktadır. Bu nedenle otobüslerden “Esenler Otogarı”nda inilmelidir. Bu otogardan M1 Yenikapı – Atatürk Havalimanı / Kirazlı Metro Hattına binilerek “Yenikapı” istasyonunda inilir. Aynı istasyondan M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattına binilerek “Vezneciler” istasyonunda inilir. Bu istasyon, kurultayın düzenleneceği İ.Ü. Kongre ve Kültür Merkezi’ne yürüyerek 10 dakikalık mesafededir.

 

 harita

Haritayı Büyütmek İçin TIKLAYINIZ.

 

VEZNECİLER METRO İSTASYONU’NDAN İ.Ü. KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ’NE YOL TARİFİ

kroki_

NOVOTEL’DEN YOL TARİFİ

Otel’e 5 dk yürüme mesafesinde bulunan “Tophane” durağından Bağcılar Yönüne giden tramvaya binilir. “Beyazıt” durağında inilir. Bu durak, kurultayın düzenleneceği İ.Ü. Kongre ve Kültür Merkezi’ne yürüyerek 10 dakikalık mesafededir.

Otel’den Tramvaya Yol Tarifi:

nov

Beyazıt Durağından İÜ Kongre ve Kültür Merkezi’ne Yol Tarifi:

beyazıt

GRAND GÜLSOY HOTEL’DEN YOL TARİFİ

Burası, kurultayın düzenleneceği İ.Ü. Kongre ve Kültür Merkezi’ne yürüyerek 10-15 dakikalık mesafededir.

gulsoy

29/09/2016
1300 defa okundu

İstanbul Üniversitesi

34452 Beyazıt/Fatih-İstanbul

Tel: 0 (212) 440 00 00